O Jaskini

Jaskinia Solna jest nowoczesną metodą zastosowania naturalnych właściwości soli  w celach leczniczych a także rekreacyjnych. Jaskinia Eden została zbudowana według opatentowanej technolgi,  z  ogromną uwagą do wysokiej jakości surowców. Źródłem zdrowotnego działania jaskini jest naturalna budowa wedle unikalnej technologii. Zawiera ona w sobie wszystkie mikroelementy niezbędne do stworzenia MIKROKLIMATU, który korzystnie wpływa na nasze zdrowie oraz działa relaksująco na samopoczucie.

Regularne seanse w atmosferze czystego zjonizowanego powietrza w Jaskini Solnej Eden oczyszczają organizm z toksyn oraz pomagają odbudować i polepszyć kondycję zdrowotną. Ponadto działają one wspomagająco przy leczeniu alergii i astmy a także wielu przewlekłych schorzeń i zdrowotnych problemów, jak:

  • leczenie chorób i zapaleń w górnym układzie oddechowym oraz przewlekłych zapaleń płuc i oskrzeli,
  • leczenie schorzeń w obrębie układu trawiennego, w tym owrzodzenia i nie nieżytów żołądka, jelita grubego, dwunastnicy,
  • leczenie dysfunkcji układu nerwowego, a także nerwic, stanów osłabienia i przemęczenia będących skutkiem stresu,
  • leczenie schorzeń skórnych, jak łuszczyca, zapalenia, pokrzywki i stany alergiczne skóry itp. oraz zapobieganie procesom starzenia i powstawania zmarszczek,
  • leczenie chorób sercowo-naczyniowych - nadciśnienia i niedociśnienia, stabilizowanie równowagi w organizmie w stanów pozawałowych,
  • oraz leczenie niedoczynności tarczycy, która wpływa na wiele funkcji w naszym ciele od stanów psychiki po fizyczny stan układów biologicznych w naszym organizmie.

Pierwsze efekty zauważalne są już po kilku seansach. Zarówno lekarze jak i dietetycy, oraz specjaliści od ciała i urody często polecają stosowanie seansów w Jaskini Solnej jako zabiegów będących częścią ich programu. Jesteśmy sprawdzonym sposobem na zdrowie, dobrą kondycję ciała i ducha oraz źródłem młodości i urody! Jeśli więc pielęgnacja ciała, zdrowia oraz piękna są dla Państwa ważne, to serdecznie zapraszamy do Jaskini Solnej "EDEN" !

Zapraszamy też na wirtualny spacer

Wyróżnia nas

Naturalnie, że… Naturalnie

Dzięki idealnie dobranym naturalnym surowcom stworzyliśmy prawdziwe źródło zdrowia o leczniczych właściwościach uzdrowiska ! Oto najważniejsze zalety tego miejsca!  

W naszych tężniach stosujemy Sól i Zabłocką Solankę Inhalacyjną. Podłoga naszej Jaskini  wysypana jest  mieszanką soli morskiej i kopalnianej z Polski. 

Natomiast ściany wyłożone są czystymi i naturalnymi bryłami solnymi pochodzącymi z Pakistańskich kopalni sprzed milionów lat!

Całość powstała na specjalnej konstrukcji,  po to aby  przy zachowaniu określonej temperatury oraz wilgotności, powietrze było  PRAWDZIWYM I UNIKALNYM MIKROKLIMATEM, zbawiennym dla naszego organizmu.

Leczniczy Mikroklimat i SPA

Jaskinia Eden to wyjątkowe miejsce dla ducha i ciała. Wypróbuj zdrowotnych inhalacji w Leczniczym Mikroklimacie solankowych tężni!

Regularne seanse w Jaskini Solnej oczyszczą organizm z toksyn oraz pomogą w leczeniu alergii, kłopotów z częstymi infekcjami dróg oddechowych,  gardła, zatok, płuc, oskrzeli, uszu oraz w walce z przewlekłymi chorobami,  i astmą...

Poznaj też relaksujący i dobroczynny wpływ seansów na samopoczucie, zwłaszcza przy codziennym stresie! Efekty mogą Cię zaskoczyć już po kilku wizytach...

Komfort i najwyższa jakość

Mikroklimatyczna Jaskinia Solna "EDEN" została wykonana przez Grupę ZENDAR, która opatentowała wysoką jakość technologii "Mikroklimatycznej Jaskini Solnej".

Jesteśmy otwarci wobec Państwa potrzeb, dbamy o to aby wszyscy nasi Klienci mogli czuć się komfortowo i bezpiecznie.

Jaskinia "EDEN" jest całkowicie Przyjazna Dzieciom i posiada uroczy kącik zabaw, to również miejsce "bez barier", gotowe na przyjęcie osób niepełnosprawnych.